خانه » آموزشی » کسب درآمد با نمایش تبلیغات

کسب درآمد با نمایش تبلیغات

آموزش نحوه کسب درآمد با نمایش تبلیغات

بنرهای تبلیغاتی نوعی از تبلیغات نمایشی هستند که صاحبان وب سایت ها به منظور درآمد زایی از وب سایت های خود از آن ها استفاده می کنند. سه نوع روش درآمد زایی در مورد بنرهای تبلیغاتی در وب سایت ها وجود دارد که در این مطلب به بررسی آن ها پرداخته می شود.

این سه روش تبلیغاتی عبارتند از :

۱) پرداخت هزینه تبلیغات بر مبنای نمایش بنرهای تبلیغاتی در مدت زمان خاص.
۲) پرداخت هزینه تبلیغات بر مبنای تعداد نمایش بنرهای تبلیغاتی.
۳) پرداخت هزینه تبلیغات بر مبنای تعداد کلیک بر روی بنرهای تبلیغاتی.

در ادامه به توضیح این سه روش پرداخته می شود:

۱) پرداخت هزینه تبلیغات بر مبنای نمایش بنرهای تبلیغاتی در مدت زمان خاص

در این روش از تبلیغات بنر که مدتی است منسوخ شده و وب سایت های روز دنیا دیگر از این روش تبلیغاتی استفاده نمی کنند مبلغی بابت نمایش بنر برای مدت زمان خاصی تعیین می شود و از سوی تبلیغ دهنده به وب سایت پرداخت می گردد. به عنوان مثال پرداخت مبلغ X ریال به ازای نمایش بنر تبلیغاتی برای یک ماه. در این روش تعداد نمایش و تعداد کلیک بر روی بنرهای تبلیغاتی تضمین نمی شوند.
در این روش ، دارندگان وب سایت تمام سعی خود را در جهت جذب تعداد بیشتر بنرهای تبلیغاتی می گذارند تا درآمد بیشتری کسب کنند و متعاقبا تاثیر گذاری بنرهای تبلیغاتی نیز کمتر شده و زیبایی وب سایت نیز تحت الشعاع قرار می گیرد. این روش بسیار در وب سایت های ایرانی مرسوم است که متاسفانه کیفیت وب سایت ها را نیز کاهش داده است.

۲) پرداخت هزینه تبلیغات بر مبنای تعداد نمایش بنرهای تبلیغاتی

در روش دوم ، پرداخت ها بر اساس تعداد تضمین شده نمایش بنرهای تبلیغاتی در وب سایت ها صورت می گیرد. به عنوان مثال پرداخت مبلغ X ریال بابت نمایش تعداد Y دفعه بنر تبلیغاتی که این روش در مقایسه با روش قبل بسیار کاراتر و مفید تر است. در این روش تعداد نمایش بنرها تضمین شده است و تعداد زیاد بنرهای تبلیغاتی خللی در کارایی وب سایت ها ایجاد نمی کند زیرا بنرها در حال چرخش هستند و به ازای هر مرتبه بارگذاری صفحه یک بنر تبلیغاتی از میان بنرهای فعال موجود نمایش داده می شود و به شمارشگر تعداد نمایش بنرها در بانک اطلاعات یک عدد اضافه می شود. بنرها پس از رسیدن به میزان ماکزیمم تعداد نمایش تعیین شده می توانند غیرفعال و یا حذف شوند بنابراین از چرخه بنرهای تبلیغاتی فعال خارج شده و دیگر در وب سایت نمایش داده نمی شوند.
مزایای این روش تبلیغات بنری به علت تضمین تعداد نمایش بنرهای تبلیغاتی از سوی دارندگان وب سایت ها و تاثیر گذاری بیشتر آن ها بسیار قابل توجه تر از مورد قبل است. حتی می توان تعداد ماکزیمم نمایش روزانه در نظر گرفت. مثلا تبلیغ دهنده ای X ریال پرداخت کرده و Y دفعه نمایش بنر تبلیغاتی وی تضمین شده است. تبلیغ دهنده در عین حال می خواهد که تبلیغ وی برای مدت ۱ ماه حتما نمایش داده شود. در این صورت تعداد ماکزیمم نمایش تبلیغات بنر وی را که Y دفعه است بر ۳۰ روز تقسیم می کنیم و تبلیغ وی بیشتر از این تعداد در روز نمایش داده نخواهد شد و فردای آن روز مجددا نمایش بنر از سر گرفته می شود تا به تعداد ماکزیمم نمایش روزانه برسد.

۳) پرداخت هزینه تبلیغات بر مبنای تعداد کلیک بر روی بنرهای تبلیغاتی

در این روش تبلیغاتی ، پرداخت ها بر مبنای تعداد تضمین شده کلیک ها بر روی بنرهای تبلیغاتی محاسبه می شوند. درآمد زایی در این روش در مقایسه با روش اول و دوم بسیار کمتر است به همین دلیل تنها وب سایت هایی با تعداد بازدید کنندگان بسیار زیاد از این روش تبلیغاتی استفاده می کنند. در این روش ، به ازای نمایش بنرهای تبلیغاتی هزینه ای از تبلیغ دهنده گرفته نمی شود و ملاک درآمد زایی تنها تعداد کلیک ها بر روی بنرهای تبلیغاتی است.

امید است که وب سایت های ایرانی بیشتر از روش های مدرن تر در تبلیغات نمایشی اینترنتی خود استفاده کنند تا بدین ترتیب تبلیغات اینترنتی ، اثر گذاری اصلی خود را به تبلیغ دهندگان که کمی در انجام این نوع از تبلیغات تردید دارند نشان دهند.

با توجه به توضیحات بالا می توان روش سوم را بهترین و کامل ترین نوع هم برای تبلیغ کنندگان و هم برای صاحبان سایت ها و وبلاگ ها دانست.

————————————————————————————-

معرفی سایت آپانت

آیا می دانید که می توانید از وبسایت و یا وبلاگ خود پول در بیاورید؟ با قرار دادن بنرهای تبلیغاتی شبکه آپانت به ازای هر کلیک پول در بیاورید. تسویه حساب انجام و شما می توانید درآمدتان را به حساب بانکی خود منتقل کنید. آیا می خواهید بازدید های هدفمند زیادی را روانه وبسایت و یا وبلاگ خود کنید؟ با سفارش آگهی در آپانت هم می توانید بازدید کننده بیشتری جذب کنید، هم رنک و اعتبار خود را افزایش دهید و هم فروش خوبی داشته باشید.

به ازای  هر کلیک صحیح  ۴۵ تا ۱۴۰ تومان درآمد  کسب می کنید و هر ۵ کلیک یکبار کلیک های شما محاسبه و به حساب شما منظور می گردد.

کسب درآمد با نمایش تبلیغات

سایت آپانت یکی از سایت های پیشرو در زمینه تبلیغات کلیکی بنری در ایران می باشد.

شما با عضویت در این سایت و ثبت سایت یا وبلاگ خودتون و قرار دادن کد مخصوص در سایت خودتون می تونید به راحتی از طریق نمایش بنرهای تبلیغاتی و کلیک کاربران بر روی این بنرها درآمد کسب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در این سایت بر روی بنر زیر یا اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

 

 

 

————————————————————————————-

معرفی سایت لرد پاپ آپ

لرد پاپ آپ چیست و چه‌ کار می کند؟

لرد پاپ آپ یک شبکه تبلیغات و یک نوع کسب در آمد برای وبمسترها است. پست ثابت یک روش تبلیغ جدید است که محصول،کالا و یا سایت مورد نظر شما به همراه چندین سطر توضیح در بهترین مکان سایت ها قرار میگیرد. این نوع تبلیغ بازدهی بسیار بالاتری نسبت به تبلیغات بنری دارد چرا که شما در تبلیغات بنری نمیتوانید توضیح وارد کنید.همچنین هزینه تبلیغات بنری بیشتر از این نوع تبلیغ است تبلیغ بنری برای فروش محصولات و خدمات مناسب نیست اما بازدهی فروش در پست ثابت چندین برابر است.

تعریف نمایش دهنده آگهی :
نمایش دهنده آگهی : به وبگاهی گفته می شود که کدهای تبلیغات یک ادز را در خود قرار داده تا آگهی های یک ادز در آن سایت و یا وبلاگ نمایش داده شود.
محاسبه کلیک:
روش Cost Per Click یا پرداخت بر اساس هر کلیک به این مفهوم است که تراکنش مالی بین آگهی دهندگان ، نمایش دهندگان و شبکه تبلیغاتی یک ادز بر اساس کلیک محاسبه می شود. این یعنی تعداد نمایش بنر ها هیچ ارزش هزینه ای در بین طرفین ندارد. به عبارتی به ازای نمایش بنرهای تبلیغاتی آگهی دهنده پولی پرداخت نمی کند و نمایش دهنده نیز طبیعتا پولی دریافت نمی کند. لذا برای آگهی دهندگان اهمیتی ندارد بنرهایشان روی کدام سایت ها نمایش داده شود بلکه کلیک ها هستند که ارزش مالی دارند.
با عضویت رایگان در تبلیغات لرد پاپ آپ:
-درامد ماهیانه و ثابت داشته باشید.
-از درآمدزیر مجموعه تان درآمد کسب کنید.
– به ازای هر ای پی تا ۳۵۰ ریال کسب درامد کنید.
-از درآمد خود جهت رونق کسب و کار بدون هزینه اگهی ثبت کنید.
-تمامی سایت های خود را در یک پنل کاربری مدیریت و پیگیری کنید.
-ارائه گزارش آماری دقیق از تعداد کلیک ها ، مشخصات آگهی های کلیک شده و … به صورت جداگانه برای هر وبگاه مشاهده کنید.
-جهت واریز درآمد به حسابهای شما باید موجودی حساب شما از ۴۵۰۰ تومان بیشتر باشد. کلیه واریزها پس از درخواست در کمترین زمان انجام می گیرد.
آگهی های تبلیغات یک ادز در نوع پست ثابت در ابعاد استاندارد  در یک ادز نمایش داده می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در این سایت اینجا کلیک کنید

 

نظرات خود در مورد کسب درآمد با این روش را با ما در میان بگذارید

—————————————

آموزش کسب و کار اینترنتی

درباره ی آریان مهر

نادر آریان مهر مهندس عمران و علاقه مند به فعالیت ها و کسب و کارهای اینترنتی می باشم .

مطلب پیشنهادی

BitKong بهترین بازی برای Bitcoin

BitKong یک سایت سرگرمی است که در آن می توانید با بیت کوین رایگانی که …

۸ دیدگاه

 1. جالب بود

 2. اموزش کسب درامد از اینترنت به همراه فیلم وبازی

  http://karpasbaloch.mizbanblog.com

 3. با سلام
  ممنون از مطلب کاربردی شما
  صاحبان سایت ها و وب مسترهای دارای سایت با بازدید واقعی
  با ثبت نام در شبکه تبلیغات ادز کلیک به راحتی کسب درآمد کنید
  پرداخت ۸۵ تا ۱۴۰ برای هر کلیک صحیح با تسویه حساب ۳ بار در هفته

 4. مزایای سیستم ما :

  ۱٫ عدم محدودیت در ثبت وبلاگ

  ۲٫ عدم محدودیت رتبه سایت و میزان بازدید آن

  ۳٫ حداقل پرداخت فقط ۲ هزارتومان / کافی است فقط یکبار امتحان کنید

  ۴٫ عدم باز شدن پاپ اپ مزاحم و دیگر کدهای مخرب

  ۶ .عدم وابستگی درامد به کلیک ، اگر هیچ کلیکی هم صورت نگیرد درامد تعلق خواهد گرفت، اما کلیک هم درامدی اضافه خواهد داشت

  ۷٫ تسویه حساب سریع و خودکار در روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته

  ۸٫ درامد قابل توجه فقط از نمایش بنرها حتی بدون یک کلیک

 5. ممنون استفاده کردیم دوست عزیز

 6. با تشکر اطلاعات سایت تون مفید و کاربردی بودند
  به امید پیروزی برای همه عزیزان

  http://bemanta.ir

 7. با سلام و تشکر از اشتراک اطلاعات.

 1. بازتاب ها: کسب درآمد از پست ثابت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *